Робота психологічного консультаційного пункту «Психологія в долонях» в межах Соціального проекту "З Києвом і для Києва"

11.03.2017 року викладачі кафедри практичної психології Музиченко І.В. та Краєва О.А. разом зі студентами-практичними психологами другого та четвертого курсу взяли участь у соціальному проекті «З Києвом і для Києва».

O Kraieva Sochial Proekt KPP IL3

Учасниками соціального заходу, який став уже традиційним для студенті і викладачів Інституту людини Київського університету імені Бориса Грінченка, було проведено для киян психологічне експрес-консультування, арт-діагностика,  дитяча ігротека.

Окрім того, громаді міста було надано інформацію про особливості навчання в Інституті людини, про діяльність Діагностико-консультаційного центр практичної психології; надано роздатково-інформаційні матеріали.

Захід на дитячому майданчику Парку "Тельбін" (пр-т П. Тичини) «Психологічний консультпункт «Психологія в долонях» приніс неабияке задоволення не лише дорослим та маленьким суб’єктам громади, але й студентам Інституту людини, які мали змогу відпрацювати навички майбутніх практичних психологів.