Арт-терапевтичне заняття за допомогою методики «Дерево»

Вчора, 22 лютого, в межах  навчальної дисципліни "Психологія професійної діяльності" ( 4 курс, ПП) відбулось заняття з старшим науковим співробвтником Інституту соціальної та політичної психології НАПН України, кандидатом психологічних наук, членом правління арт-терапевтичної асоціації Скнар  Оксаною Миколаївною.

Muzychenko ART KPP IL2

Гостя розповіла про особливості роботи практичного психолога та про використання арт-терапії. Акцентувала увагу на психологічному стані практичного психолога, який займається консультуванням. Після чого, студенти ставили питання про роботу практичного психолога, з"ясовували специфіку обраної професії та попросили Оксану Миколаївну провести методику. Скнар О.М. обрала проективну  методику "Дерево". Після чого відбулось обговорення результатів.

Muzychenko ART KPP IL9

Наприкінці заняття студенти подякували Оксані Миколаївні за змістовну розповідь, висловивши думку, що такі зустрічі є корисними для їх професійного становлення як практичних психологів.