Профорієнтаційний захід "Ярмарок кар'єри"

29 листопада 2016 року відбувся профорієнтаційний захід "Ярмарок кар'єри" в спеціалізованій школі No31 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу. Бесіду підготувала і провела кандидат психологічних наук, старший викладач кафедри практичної психології Ганкевич Олександра Вікторівна. Профорієнтаційний захід був спрямований на учнів 11-х та 10-х класів. У рамках заходу учні мали можливість ознайомитися з політикою Київського університету імені Бориса Грінченка.

Prof zahid Hankevych KPP IL2

Особлива увага була спрямована на діяльнсть Інституту Людини. З учнями піднімалася тема різних спеціалізацій, які пропонує Університет, напрямки його спрямованості та діяльності. Учні виявили бажання відвідати Університет у день відкритих дверей та познайомитися особисто.

Prof zahid Hankevych KPP IL