Тематична зустріч «Психологічне консультування місцевого населення у зоні бойових дій» з випускником кафедри практичної психології, психологом Максимом Ткаченко

16 листопада відбулась зутріч студентів психологів, практичних психологів з випускником кафедри практичноі психологіі Максимом Ткаченком.

Тема зустрічі передбачала розгляд питань щодо надання психологічної допомоги людям в кризових станахМаксим Ткаченко поділився досвідом роботи з психотравмованими дітьми, власними враженнями і переживанням щодо цього. Активне обговорення консультативних випадків, щирий діалог між учасниками зустрічі сприяв поглибленню розуміння студентами специфіки подібного роду психологічної діяльності.

Бесіда зі студентами допомогла не лише визначити ключові аспекти практичної роботи з постраждалими категоріями громадян, а й наочно продемонструвати психологічні техніки консультативної діяльності спеціалістаДодало наснаги студентам психологам й побажання від спеціаліста віри в свої сили на шяху професійного становлення.

KPP Psykholohichne konsultuvannya mistsevoho naselennya u  zoni boyovykh diy Malanyina Tsyhanchuk3

Кафедра практичної психології висловлює вдячність нашому випускнику, вже фахівцеві своєї справі – Ткаченку Максиму та бажає йому успішної самореалізації і наснаги.