Інтерактивний, навчальний семінар «Фортеця психологічного знання»

15.11.2016 аспірант кафедри практичної психології Рафіков О.Р. провів інтерактивний, навчальний семінар «Фортеця психологічного знання» зі студентами IV курсу напряму підготовки «Практична психологія».

KPP Fortetsya psykholohichnykh Znan Rafikov1

Як відомо, інтерактивні методи навчання на сьогодні є актуальним способом роботи викладача в аудиторії. Інтерактивні методи навчання, на відміну від традиційних, базуються на активній взаємодії учасників навчального процесу, при цьому основна вага надається взаємодії слухачів між собою. Такий підхід дозволяє активізувати навчальний процес, зробити його більш цікавим та менш втомлюваним для учасників.

KPP Fortetsya psykholohichnykh Znan Rafikov3

Основним завданням семінару «Фортеця психологічного знання» була активізація теоретичних та практичних знань з «Основ психотерапії» за допомогою гри. В ході гри, студенти відповідали на запитання семінару, вирішували кейсові задачі та працювали в групах.

KPP Fortetsya psykholohichnykh Znan Rafikov4

Наприкінці, учасники семінару отримали позитивні враження від нової форми запам’ятовування навчального матеріалу.