viber20240131142951518-Tetiana-Lyhomyna

Лигомина Тетяна Анатоліївна

PhD з психології

Інше

  • Де Ви зараз працюєте і на якій посаді?

Директор Інклюзивно-ресурсного центру № 13 Дніпровського району м. Києва

  • Які навички, отриманні під час навчання, виявилися найкориснішими у Вашій роботі?

Навички викладацької діяльності, тренінгової роботи, комунікативні навички, а також вміння навчатися і критичне мислення.

  • Які основні виклики Ви зустріли на шляху до досягнення успіху в Вашій кар'єрі?

Найбільші виклики це, мабуть, як у всіх молодих фахівців, коли на бажану посаду необхідно мати досвід роботи, а без досвіду роботи важко взагалі кудись влаштуватися і виходить таке замкнене коло. Також був страх та відповідальність, що не зможу допомогти клієнтові, але чим більше практики, тим впевненіше почуваєшся в професійній діяльності.

  • Розкажіть про Ваш професійний досвід:

Ще навчаючись на четвертому курсі я почала працювати на посаді лаборанта в Науково-методичному центрі практичної психології та соціальної педагогіки Інституту післядипломної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка. Науково-методичний центр займається методичною координацією практичних психологів закладів освіти м. Києва, тому робота була для мене дуже цікавою та пізнавальною. Після отримання диплома бакалавра, я вже перейшла працювати на посаду практичного психолога цього ж центру, а через декілька років і на посаду старшого викладача кафедри дошкільної та початкової освіти. Паралельно закінчила магістратуру і вступила в аспірантуру. Також з початком бойових дій на території нашої країни, я пройшла додаткове навчання і почала працювати в міжнародних проєктах Товариства Червоного Хреста України як психолога з надання психосоціальної підтримки сім'ям внутрішньої переміщених осіб та родинам демобілізованих військовослужбовців (з 2016 р.). Працювала практичним психологом державних та приватних закладів освіти м. Києва. Зараз вже півтора року очолюю Інклюзивно-ресурсний центр № 13 Дніпровського району м. Києва.

  • Розкажіть якусь веселу/милу історію, яка трапилась із Вами на роботі?

Коли я працювала на посаді старшого викладача кафедри дошкільної та початкової освіти Інституту післядипломної освіти, був який дуже завантажений період: я викладала свої модулі на курсах підвищення кваліфікації, також заміняла колегу, яка захворіла. І в якийсь із днів, я приїжджаю на пари, заходжу в аудиторію і розумію, що я не знаю, який модуль маю сьогодні викладати. Запитую в слухачів курсів, вони теж не дуже орієнтуються, яка у них тема має бути, завершилось все тим, що ми обговорили декілька тем замість однієї.

  • Як Ви розвиваєте свої професійні навички після закінчення університету?

Постійне навчання: різноманітні курси підвищення кваліфікації, тренінги, профільна література, також відвідую конференції, майстер-класи, інтервізійні групи, супервізії та особисту терапію.

Powered by SobiPro