Krapyva

Крапива Марія Сергіївна

Магістр практичної психології

Інше

• Де Ви зараз працюєте і на якій посаді?

Школа І-ІІІ ступенів №190 Деснянського району м. Києва на посаді практичного психолога

• Які навички, отриманні під час навчання, виявилися найкориснішими у Вашій роботі?

Навички аналізу та самоаналізу, рефлексивного слухання, емпатії, комунікації та самоорганізації

• Які основні виклики Ви зустріли на шляху до досягнення успіху в Вашій кар'єрі?

Невідповідність очікувань реальному стану речей в роботі психологічної служби в закладі освіти

• Розкажіть про Ваш професійний досвід:

3 роки досвіду роботу з дітьми з ООП, кореційно-розвивальної роботи, планової роботи практичного психолога у закладі освіти

• Розкажіть якусь веселу/милу історію, яка трапилась із Вами на роботі?

Дівчинка з 10 класу прийняла мене за однокласницю і поділилась деякими своїми очікуваннями від майбутнього просвітницького заняття для учнів 10-11 класів присвяченого до Тижня психології у школі. Таким чином мені вдалося зрозуміти деякі настрої підлітків, вдало провести заняття і вразити учнів.

• Як Ви розвиваєте свої професійні навички після закінчення університету?

Вступ до аспірантури Факультету психології, соціальної роботи та спеціальної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка.

Які особисті якості важливі для того, щоб досягти успіху в галузі психології?

Soft skills, чітка система цінностей, емпатія, навички самоорганізації та саморегуляції, цілеспрямованість та турбота про себе