y_shaparenko

Кандидат психологічних наук

Інше

Рік випуску: 2018 рік.

Тема дисертації: «Соціально – психологічні особливості етнічної самосвідомості»

Рік захисту дисертації: 2018 рік.

Коротка біографія:

Шапаренко Юлія Віталіївна має вищу освіту за спеціальністю «практична психологія» (рівень кваліфікації – магістр).

У 2014 році вступила у аспірантуру кафедри практичної психології Інституту людини Київського університету імені Бориса Грінченка.

У 2018 році захистила кандидатську дисертацію на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.457.01 в Інституті соціальної та політичної психології НАПН України за темою: «Соціально – психологічні особливості етнічної самосвідомості». Дисертацію присвячено проблемі виявлення міжпоколінних соціально-психологічних особливостей етнічної самосвідомості лемків, аналіз яких здійснено на груповому та особистісному структурних рівнях.

Основний зміст та результати дослідження Шапаренко Юлії Віталіївни представлено в 10 публікаціях, з яких 4 статті у фахових виданнях, включених до переліку МОН України (серед них – 1 стаття у виданні, що індексується наукометричними базами) та 1 стаття у зарубіжному науковому виданні.