m_tereshchenko

Кандидат психологічних наук

Інше

Рік випуску: 2013 рік.

Тема дисертації: «Психологічні особливості становлення образу сім'ї у дітей дошкільного віку».

Рік захисту дисертації: 2013 рік.

Місце роботи: старший викладач на Кафедрі соціальної і педагогічної психології Гомельського державного університету імені Франциска Скорини.

Коротка біографія

Терещенко М. В. у 2009 році закінчила Київський міський педагогічний університет імені Б.Д. Грінченка і отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Практична психологія», здобула кваліфікацію магістра практичної психології, викладача психологічних дисциплін.

У 2010 році вступила до аспірантури Київського університету імені Бориса Грінченка без відриву від виробництва, а у 2013 році достроково захистила кандидатську дисертацію за спеціальністю 19.00.07 - педагогічна та вікова психологія. У 2017 році пройшла переатестацію кандидатський дисертації в Республіці Білорусь за спеціальністю 19.00.07 - педагогічна психологія.

З 01.09. 2009 року - викладач кафедри практичної психології Інституту психології і соціальної педагогіки Київського міського педагогічного університету імені Б.Д. Грінченка.

З 01. 09. 2013 року - викладач кафедри загальної, вікової та педагогічної психології Інституту людини Київського університету імені Бориса Грінченка.

З 01.09. 2014 року - старший викладач кафедри загальної, вікової та педагогічної психології, виконуючий обов'язки заступника директора з наукової роботи Інституту людини Київського університету імені Бориса Грінченка.

Терещенко М.В. є автором понад 25 наукових та науково-методичних робіт, в тому числі: статті в журналах, рекомендованих ДАК України, статті в рецензованих журналах, матеріали міжнародних конференцій.