o_rafikov

Кандидат психологічних наук

Інше

Рік випуску: 2018 рік.

Тема дисертації: «Соціальний оптимізм як складова організаційної культури сучасного університету».

Рік захисту дисертації: 2018 рік.

Місце роботи: практичний психолог у відділенні Психотерапії та медичної психології Київської міської клінічної психоневрологічної лікарні №2.

Коротка біографія:

У 2014 році закінчив Київський університет імені Бориса Грінченка за спеціальністю «практична психологія» (рівень кваліфікації – магістр).

Закінчив аспірантуру Київського університету імені Бориса Грінченка у 2018 році, захистивши кандидатську дисертацію на тему : «Соціальний оптимізм як складова організаційної культури сучасного університету».

З 2016 року веде психотерапевтичну практику, працюючи у аналітичному, гуманістичному, когнітивному, клієнт-центрованому, психоаналітичному підходах. У психотерапевтичній практиці спеціалізується на ігроманії, самооцінки, психосоматики, прокрастинації, професійного вигорання, сімейних конфліктах.