f_podshyvailov

Кандидат психологічних наук

Інше

Рік випуску: 2015 рік.

Тема дисертації: «Психологічні чинники розвитку мотиваційної сфери особистості майбутнього психолога»

Рік захисту дисертації: 2015 рік.

Місце роботи: Старший науковий співробітник відділу проектування розвитку обдарованості у інституті обдарованої дитини НАПН України.

Коротка біографія: отримав вищу освіту у Київському університеті імені Бориса Грінченка за спеціальністю «Практична психологія», кваліфікація «Викладач психологічних дисциплін».

У 2015 році закінчив аспірантуру у Київському університеті імені Бориса Грінченка, захистивши дисертацію на тему: «Психологічні чинники розвитку мотиваційної сфери особистості майбутнього психолога». Захист відбувся 23 грудня 2015 року на засіданні спеціалізованої вченої ради К 26.133.04 у Київському університеті імені Бориса Грінченка.

Науковець є адміністратором Єдиної електронної бази даних з питань освіти в Інституті обдарованої дитини НАПН України, а також головою ради молодих вчених Інституту обдарованої дитини НАПН України.