Збори трудового колективу 30.08.16

30 серпня 2016 року відбулися традиційні організаційні збори співробітників Інституту людини Київського університету імені Бориса Грінченка.

ZTK ZTK1

На зборах представили нових співробітників Інституту людини, а також привітали з ювілеєм кандидата біологічних наук, доцента кафедри загальної, вікової та педагогічної психології – Ірину Михайлівну Маруненко.

Pryvitannya Marunenko

Ольга Володимирівна Безпалько, директор Інституту людини, доктор педагогічних наук, професор, проаналізувала результати вступної кампанії й окреслила завдання роботи колективу на 2016/2017 н.р.

Bezpalko prez pic

Також на зборах виступила Наталія Анатоліївна Клішевич, заступник директора Інституту людини з науково-методичної та навчальної роботи, кандидат педагогічних наук, доцент, озвучивши основні вектори організації навчального процесу у 2016/2017 н.р.

Тетяна Леонідівна Лях, заступник директора Інституту людини з науково-методичної та навчальної роботи, кандидат педагогічних наук, доцент, презентувала Корпоративний стандарт наукової діяльності співробітників Київського університету імені Бориса Грінченка, План наукової діяльності Інституту людини та окреслила основні завдання наукової роботи колективу у прийдешньому навчальному році.

Lyakh prez

Світлана Валеріївна Горбатюк, помічник директора з інформаційно-комунікаційних технологій, розповіла про можливості підвищення ІК-компетентності, що пропонуються у цьому навчальному році співробітникам Інституту людини.

Horbatiuk