Студентська науково-практична конференція «Перші кроки у науку»

7 листопада 2018 року в Інституті людини  Київського Університету імені Бориса Грінченка відбулась щорічна студентська науково-практична конференції «Перші кроки у науку».

konferentsiya 07 11 18 1

konferentsiya 07 11 18 9

З вітальним словом до учасників конференції звернулася Лях Тетяна Леонідівна, заступник директора з наукової роботи, кандидат педагогічних наук, доцент.

Цього року на пленарному засіданні учасники конференції мали можливість у форматі «живої бібліотеки» почути історії успіху науковців різних рівнів.

Своїми історіями успіху поділилися:

- Скрипник Тетяна Вікторівна, доктор психологічних наук, старший науковий співробітник, професор кафедри спеціальної психології, корекційної та інклюзивної освіти;

Мартинчук Олена Валеріївна, кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри спеціальної психології, корекційної та інклюзивної освіти;

Павлюк Роман Олександрович, кандидат педагогічних наук, доцент, заступник директора Інституту людини з науково-методичної та навчальної роботи;

Гафіатуліна Анна Вікторівна, кандидат психологічних наук, старший викладач кафедри практичної психології;

Дуля Аліна Володимирівна, асистент кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи, аспірант.

Натхненно модерувала захід Попова Альона Олексіївна, голова наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених Інституту людини.

konferentsiya 07 11 18 10

konferentsiya 07 11 18 3

Дружня атмосфера сприяла діалогу між спікерами та аудиторією, студенти надихались захоплюючими історіями викладачів.

Перша частина пленарного засідання завершилась бурхливими оплесками, посмішками, науковими передбаченнями та фотосесією.

Після пленарного засідання та надихаючих слів спікерів розпочалась друга частина конференції, присвячена презентації результатів досліджень студентів (другого) магістерського освітнього рівня на секціях:

-       - Актуальні проблеми практичної психології;

-       - Актуальні проблеми психології;

-       - Актуальні проблеми соціальної та соціально-педагогічної роботи.

-       - Наукові перспективи спеціальної психології та педагогіки.

konferentsiya 07 11 18 11

konferentsiya 07 11 18 12

konferentsiya 07 11 18 20

Щиро дякуємо учасникам конференції та натхненним спікерам!
Бажаємо нових наукових висот і досліджень!