Традиційна зустріч з першим курсом Інституту людини

20 березня 2018 року відбулась щорічна традиційна зустріч адміністрації Інституту людини з першокурсниками. На зустрічі були присутні директор Інституту людини Клішевич Наталія Анатоліївна, заступник директора з науково-методичної та навчальної роботи Павлюк Роман Олександрович, заступник директора з науково-педагогічної та соціально-гуманітарної роботи Музиченко Ірина Вікторівна.

zustrich 20 03 1

Під час зустрічі обговорювались різні питання. Було проаналізовано підсумки першої екзаменаційної сесії, охарактеризовано стан якості освіти, наголошено на особливостях освітнього процесу тощо. Студенти мали змогу поставити питання, які їх турбують та цікавлять. Загалом, зустріч була корисною та цікавою, як для студентів, так і для адміністрації Інституту людини.

zustrich 20 03 2

zustrich 20 03 3