Світлій пам'яті ПОБІРЧЕНКО Неоніли Антонівни

Foto Pobirchenko N A

Колектив Інституту людини Київського університету імені Бориса Грінченка із глибоким сумом повідомляє про смерть доктора психологічних наук, професора ПОБІРЧЕНКО Неоніли Антонівни (07.01.1937 – 24.08.2020).

Неоніла Антонівна – Відмінник освіти, володар відзнаки «За наукові досягнення», автор понад 200 наукових праць, керівник потужної наукової школи, широко відома в Україні та за її межами науковця; багато років пропрацювала в Науково-дослідному інституті імені Г.С. Костюка НАПН України, провідних закладах вищої освіти Києва, професором кафедри в Інституті людини, провідним науковим співробітником у НДЛ Освітології Київського університету імені Бориса Грінченка.

Грінченківська родина висловлює щирі співчуття доньці – завідувачу кафедри психології особистості та соціальних практик Інституту людини, доктору психологічних наук, професору Оксані Павлівні Сергєєнковій, усім близьким та рідним, друзям, колегам та учням Неоніли Антонівни.

ВІЧНА ПАМ’ЯТЬ…