Майстер-клас «Метод каузометрії у професійному самовизначенні молоді» (03.03.2020)

03 березня  2020 року  в межах навчальної дисципліни "Тренінг професійної кар'єри" відбудеться майстер-клас «Метод каузометрії у професійному самовизначенні молоді», який буде проводити запрошений спікер, арт-терапевт, дитячий та підлітковий  психолог центру соціально-психологічної реабілітації дітей "Місто щасливих дітей", авторка наукових статей, тренінгів та майстер-класів,  аспірант Інституту політичної і соціальної психології НАПН України Олена Юріївна  Середа.

o sereda 03 03 20

На майстер-класі буде:

• розглянуто каузометричний підхід у побудові причинно-наслідкових зв’язків подій на шляху професійного самовизначення;
  • надано діагностичний інструментарій для застосування у психологічний практиці;
  • застосовано на власній практиці даний метод.

Запрошуємо всіх бажаючих.

Участь можлива за попередньої реєстрації. Для цього Вам потрібно написати ел.листа (вказавши Ваше Ім'я, прізвище та контактний телефон) на скниньку кафедри практичної психології (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.з темою "03.03.20".  Кількість місць - обмежена.

Місце проведення: Майстер-клас відбудеться в 320 аудиторії Інститут людини Київського університету імені Бориса Грінченка (за адресою: ст.м. Лівобережна, бул. І.Шамо 18/2, кабінет 320).

Дата та час проведення: Початок о 08.30.

Прохання не запізнюватися!