УВАГА! Перший етап олімпіади із соціальної роботи

Шановні студенти II курсу спеціальності "Соціальна робота"!

Протягом двох років навчання в Університеті ви проявили себе як активні, відповідальні, ініціативні й креативні здобувачі вищої освіти.
    Наша кафедра цінує ваші здобутки і пропонує вам взяти участь у І турі Всеукраїнської студентської олімпіади, яка відбудеться 11 лютого 2020 (вівторок) о 13:00 у 205 ауд. за адресою бульвар І. Шамо 18/2

Олімпіада буде складатись із двох етапів:
І етап - тестові завдання;
ІІ етап - групова робота з написання проєкту.

olimpiada 11 02 2020

За результатами І туру олімпіади комісія відбере учасників, які будуть представляти Університет і Кафедру у ІІ турі Всеукраїнської студентської олімпіади (квітень, м. Умань)

У разі перемоги у ІІ турі Олімпіади ви отримаєте додаткові бали у рейтинг успішності студентів групи, що безпосередньо впливає на вашу стипендію. А від нас ви отримаєте унікальний досвід менторської підтримки, натхнення дослідницької діяльності, соціального проектування, повагу і визнання!
Бажаємо успіхів!
До зустрічі!

Із повагою та вірою в перемогу - викладачі кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Інституту людини Київського університету імені Бориса Грінченка!