Круглий стіл "Захист дитини: сімейно орієнтований підхід"

Кафедра соціальної педагогіки та соціальної роботи Інституту людини Київського університету імені Бориса Грінченка запрошує всіх бажаючих долучитися до наукового заходу, присвяченого Міжнародному дню соціального педагога. Це круглий стіл "Захист дитини: сімейно орієнтований підхід".

kruhlyy stil 02 10 19

Ключовими спікерами є неймовірно талановиті науковці і практики, справжні професіонали своєї справи, експерти:

• Любов Семенівна Лоріашвілі, юрист, психолог, головний спеціаліст Київського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді; тренер з підготовки потенційних кандидатів в опікуни, прийомні батьки, батьки-вихователі, автор тренінгових програм для батьків і фахівців;
  • Галина Михайлівна Бевз, завідувач лабораторії психології спілкування Інституту соціальної та політичної психології НАПН України, доктор психологічних наук, професор.

Під час круглого столу ми торкнемося вкрай актуальних для соціальної роботи в нашій країні тем, а саме: сімейно орієнтований підхід; сім'ї в кризі; наставництво.

Очікуємо всіх бажаючих 3 жовтня 2019 року о 10:00 в аудиторії 322.

Координатор заходу: Трібє Антон Юрійович, викладач кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Інституту людини Київського університету імені Бориса Грінченка (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.)