Засідання кафедри практичної психології (24.04.2019)

Дата: 24 квітня 2019 року

Час: 12:00

Місце проведення: 235 ауд.

Порядок денний:

1. Привітання переможниці ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у галузі «Загальна та соціальна психологія» Овдієнко Анни та керівника роботи доц. Циганчук Т.В.

2. Конкурсне питання. Обговорення відкритої лекції Клібайс Т.В. (Клішевич Н.А, Лозова О.М., Старинська Н.В., Миколенко Н.В.)

3. Затвердження теми дисертаційного дослідження на здобуття ступеня доктора психологічних наук – Литвиненко О.О.

4. Звіт викладачів про профорієнтаційну роботу у Центрах практичної психології районних Управлінь освіти м. Києва (Клібайс Т.В., Грубі Т.В., Старинська Н.В., Циганчук Т.В., Маланьїна Т.М., Литвиненко О.О., Миколенко Н.В.)

5. Про підготовку грантових проектів та встановлення нових наукових контактів кафедри (зокрема, з науковцями Ізраїля) – Клібайс Т.В., Литвиненко О.О.

6. Про стан підготовки магістерських робіт студентами заочної форми навчання – Маланьїна Т.В.

7. Різне.