2 квітня - День розповсюдження знань про аутизм

2 квітня - День розповсюдження знань про аутизм.
   Цей День було встановлено 18 грудня 2007 року Генеральною Асамблеєю ООН.

autyzm 02 04 19 1
 Розлади аутистичного спектра (аутизм) - це порушення розвитку невідомого походження, особливими проявами яого є несформованість соціальних якостей. Тільки дітей з аутизмом треба вчити дивитися на обличчя людини, навіть мами, наслідувати рухи губ, відгукуватися на ім'я, давати знаки, коли вони погоджуються чи заперечують, витримувати близькість іншої людини, звертатися по допомогу та ін. При тому люди з аутизмом не мають обмежень у розвитку і за наявності грамотної системної допомоги здатні до отримання освіти, набуття професії та самостійного проживання. Сильні сторони людей з аутизмом - їня схильність до упорядкованості, методичність (інструментальність), блискуча механічна пам'ять, довірливість, чесність як нездатність до обману і підлості.
  Символами цього Дня є синій колір та пазли.
  Студенти кафедри спеціальної психології, корекційної та інклюзивної освіти готують цікаві матеріали про людей з аутизмом та флеш-моб.

Відзначимо День поширення знань про Аутизм разом, щоб наш світ став краще!

autyzm 02 04 19 2   autyzm 02 04 19 3
     Фрагменти з фільмів, герої яких - люди з аутизмом ("Темпл Грандін" та "Гарний лікар")