Тренінговий марафон «Шлях від дослідницького питання до публікації результатів дослідження у міжнародному рейтинговому журналі»

Шановні колеги!

Запрошуємо до участі у тренінговому марафоні «Шлях від дослідницького питання до публікації результатів дослідження у міжнародному рейтинговому журналі» для викладачів, докторантів і аспірантів Інституту людини. Пропонуємо взяти участь у серії тренінгів, які допоможуть пройти шлях від зародження ідеї дослідження до публікації його результатів у поважному наукометричному виданні.
   Це буде мала за кількістю людей група, тому - поспішайте потрапити в неї.
  Шлях від ідеї дослідження до його оприлюднення на сторінках журналів наукометричних баз Scopus i WoS разом з учасниками тренінгів пройде Тетяна Леонідівна Лях, заступник директора з наукової роботи Інституту людини, к. пед. наук, доцент.
Дата тренінгу №1 - 21 березня
Дата тренінгу №2 - 28 березня
Квітневі дати тренінгів №3, 4  буде визначено наприкінці березня.
Час незмінний: 14.25-17.20
Місце проведення: бул-р І. Шамо, 18/2, ауд. 302
Якщо виникли питання, не соромтеся, надішліть їх нам корпоративною поштою (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

До скорої зустрічі!
І додаємо гугл-форму