Засідання кафедри практичної психології 20.02.2019

Дата: 20 лютого 2019 року

Час: 12:00

Місце проведення: 235 ауд.

Порядок денний:

1. Про визначення кандидатур, які рекомендуються кафедрами до вступу в аспірантуру та докторантуру Університету у 2019 році за кошти місцевого бюджету (денна форма навчання) (О. М. Лозова).

2. Оновлення графіка подання до друку статей у видання Scopus/WoS (І.В. Музиченко).

3. Формулювання пропозиції для керівництва університету стосовно створення та обладнання окремого приміщення ДКЦПП (О.Л. Нагула)

4. Визначення складу предметної комісії на компанію вступу-2019.

5. Оновлення списку дисциплін бакалаврату, які не підлягають дистанційному навчанню (А.В. Гафіатуліна).

6. Про підготовку до вступної кампанії-2019:

• Проведення профорієнтаційного фестивалю «Хочу бути практичним психологом» (Н.К. Лебідь)
  • Розподіл Центрів практичної психології районних Управлінь освіти м. Києва серед викладачів для відвідування щомісячних зборів практичних психологів шкіл (О.А.Краєва)
  • Участь у фестивалі «Паросток» (Н.В. Миколенко)
  • Персональна участь викладачів кафедри у наповненні кафедральних сторінок на сайті КУБГ, у FB, Інстаграм (О.О. Литвиненко)
  • Виготовлення рекламної продукції (Т.В. Грубі).

7. Різне.