Міжнародний інформаційний тиждень програми Еразмус+ (з 5 по 9 листопада 2018 р.)

Шановні колеги та дорогі студенти!

8 та 9 листопада інформаційні дні пройдуть у нашому Університеті (вул. М. Тимошенка, 13 Б).

8 листопада у залі Вченої ради Університету Грінченка (з 10.00) можна буде послухати про подачу проектів на програму Жана Моне (цікаво для викладачів, науковців), а у великій актовій залі (з 13.00) про академічну мобільність (цікаво буде як для студентів, так і викладачів).
   9 листопада цілий день йтиметься про особливості участі у програмах академічної мобільності, пошук партнерів для таких програм і т. д.
   5 листопада. Цей інформаційний день пройде в КНУ імені Тараса Шевченка і буде присвячений програмі КА2 (консорціумні проекти).

Детальна інформація про всі інформаційні дні та реєстрація за посиланням: