Засідання Вченої ради 20.06.2018

Час: 13:00

Місце проведення: б-р І. Шамо, 18/2, ауд. 210

Порядок денний:

1. Про презентацію проміжних результатів реалізації наукової теми кафедри спеціальної психології, корекційної та інклюзивної освіти (Мартинчук О.В., викладачі кафедри)

2. Про презентацію проміжних результатів реалізації наукової теми кафедри соціальної педагогіка та соціальної роботи (Веретенко Т.Г., викладачі кафедри)

3. Про презентацію проміжних результатів реалізації наукової теми кафедри загальної, вікової та педагогічної психології (Сергєєнкова О.П., викладачі кафедри)

4. Про презентацію проміжних результатів реалізації наукової теми кафедри практичної психології (Лозова О.М., викладачі кафедри)

5. Про рекомендацію до друку монографії О. А. Краєвої  (кандидат психологічних наук, доцент кафедри практичної психології) «Подолання кризи ідентичності в підлітковому віці» (Лозова О.М.)

6. Різне