Засідання Вченої ради (25.04.18)

Дата: 25 квітня 2018р.

Час: 14:25

Місце проведення: ауд. 210

Порядок денний:

1. Про створення Ресурсного центру підтримки студентів з інвалідністю (Клішевич Н.А.)

2. Про затвердження дорожньої карти якості освітнього процесу в Інституті людини Київського університету імені Бориса Грінченка на 2018 рік (доповідач: Павлюк Р. О.)

3. Про керівництво науковою темою Інституту людини «Особистість в умовах суспільних трансформацій сучасної України» (доповідач: Клішевич Н. А.; Лях Т. Л.)

4. Про затвердження програм підсумкової атестації (форма навчання денна, освітній рівень – бакалавр, магістр) (доповідачі: Веретенко Т. Г., Лозова О. М., Мартинчук О. В., Сергєєнкова О. П.)

5. Про затвердження форм проведення семестрових екзаменів на ІІ семестр 2017-2018 н.р. (доповідачі: Веретенко Т. Г., Лозова О. М., Мартинчук О. В., Сергєєнкова О. П.)

6. Про зміни у робочих навчальних планах на 2018-2019 н.р. (доповідач: Павлюк Р. О.)