Змагання "Логіка" (18.04.18р.)

ШАНОВНІ СТУДЕНТИ!!!

18 КВІТНЯ  2018 РОКУ о  13.00  ВІДБУДЕТЬСЯ ЗМАГАННЯ СЕРЕД КОМАНД СТУДЕНТСЬКИХ ГРУП ІНСТИТУТУ «ЛОГІКА»

УМОВИ УЧАСТІ:

1. Команда складається з 3-4 учасників.

2. Взяти участь у грі може не більше двох команд від студентської групи. Список команд надати до 12 квітня 2018 року в кабінет 318-А лаборанту.

3. Гра проходить в один день у два етапи: загальний, фінальний.

4. Загальна кількість питань 20. Відповіді пишуться на виданому аркуші. Час на відповідь - 2 хвилини. Правильна відповідь – 1 бал.

5. У фінал виходять три команди, що надали найбільше правильних відповідей на запитання. Якщо однакова кількість балів буде у декількох команд, між ними буде проведений додатковий раунд з п’яти питань (загальні знання).

6. У фіналі буде одне питання, що потребує розгорнутої відповіді. Час на відповідь – 5 хвилин. Швидкість відповіді, у цьому випадку, вливає на перемогу. Переможцем стає та команда, яка швидше всіх і правильно відповіла на останнє питання.

ГАРНИЙ НАСТРІЙ УСІМ ТА ПРИЗИ ПЕРЕМОЖЦЯМ ГАРАНТОВАНІ !!!

СГ «Інтелектуальний клуб»