Майстер-клас «Підготовка наукової статті до публікації у міжнародному рейтинговому журналі: підказки, "рефлексія бувалих" та натхненні історії успіху»

Шановні колеги, на численні прохання 13 лютого 2018 року (вівторок) Інститут людини Київського університету імені Бориса Грінченка проводить майстер-клас «Підготовка наукової статті до публікації у міжнародному рейтинговому журналі: підказки, "рефлексія бувалих" та натхненні історії успіху».
Початок о 14:30
Адреса: м. Київ, бульвар І. Шамо, 18/2 ауд. 301.
Зареєструйтеся, будь ласка, якщо маєте бажання взяти участь у заході.

13 02 18

12 лютого ми надішлемо Вам матеріали, які просимо у роздрукованому вигляді взяти із собою на майстер-клас.
Усі питання можна поставити за тел.: +3806363250580 (Лях Тетяна Леонідівна, заст. директора з наукової роботи) та е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Попередня реєстрація обов`язкова.