Засідання Вченої ради (15.11.17)

Дата: 15 листопада
Час: 14:30
Місце проведення: 210 ауд.

Порядок денний:

1. Про результати підсумкової атестації студентів заочної форми навчання (доповідачі – Головня Г.В.)

2. Про рекомендацію кандидатур студентів Інституту людини на отримання іменної стипендії Бориса Грінченка на 2017 рік (доповідач – Павлюк Р. О.).

3. Про затвердження тем кандидатських дисертацій аспірантів 1-го року навчання (доповідачі – Веретенко Т. Г., Сергєєнкова О. П., Лозова О. М.)

4. Різне:

- рекомендація до друку монографії «Психологічні особливості становлення атрибутивного стилю особистості дорослих» (автор Т. В. Клібайс, к.псих.н., доцент кафедри практичної психології)

- про затвердження індивідуальних планів роботи аспірантів 1-го року навчання (доповідачі – Веретенко Т. Г., Сергєєнкова О. П., Лозова О. М.)