Голосування!

Чому треба підтримати Проект № 726 «Модель інклюзивно-ресурсного класу для якісної освіти дітей з особливими потребами»?

Вперше в Україні на території загальноосвітньої школи буде створено клас за світовими стандартами (класний менеджмент) – справжнє розвивальне середовище, яскраве і дієве.

Педагоги оволодіють найефективнішими технологіями навчання і розвитку дітей з особливими потребами і зможуть передати свій досвід педагогам інклюзивних класів.

У дітей буде сформовано передумови до навчання і розвитку, що уможливить їхній перехід в інклюзивні класи, де також будуть підготовлені відповідні умови.

Для студентів Інституту людини цей клас (і пов’язані з ним наступні інклюзивні класи) стануть майданчиком для проходження практики і відпрацювання професійної майстерності.

Проект №1: Модернізація спортивних об'єктів Університету Грінченка №741

Проект №2: Молодіжний інкубатор громадських проектів (МІГП) №649