Конкурс на переведення на вакантні місця державного замовлення

Оголошується конкурс на переведення на вакантні місця державного замовлення!

Для участі у конкурсі претенденти мають подати перелік документів відповідно до "Положення про порядок переведення здобувачів вищої освіти на вакантні місця державного замовлення в Київському університеті імені Бориса Грінченка".

Документи подавати заступнику директора з науково-педагогічної та соціально-гуманітарної роботи Роману Олександровичу Павлюку (каб. 119).

Кінцевий термін подачі заяв: 19 вересня 2017 року.

Напрям підготовки/спеціальність

Курс

Наявні вільні місця

Психологія

Практична психологія

Корекційна освіта (логопедія)

Корекційна освіта (логопедія)

Спеціальна освіта (логопедія)

Соціальна робота/Соціальна педагогіка

Соціальна робота

Перелік документів:

1. Заява (пишеться при поданні документів у каб. 119);

2. Витяг із навчальної картки за останні два семестри (замовляється в Навчальній частині, каб. 301-А)

3. Копії документів, що дають право на соціальні пільги (якщо такі є)

4. Копія договору про навчання в Університеті

5. Копії грамот, подяк тощо про участь у соціально-гуманітарній, науковій, волонтерській діяльності.

Положення про порядок переведення здобувачів вищої освіти на вакантні місця державного замовлення в Київському університеті імені Бориса Грінченка - ЗАВАНТАЖИТИ