Наукова цукерня. Наукова майстерня «Інноваційна професійна практика розвитку абстрактного домовленнєвого мислення дітей із затримкою мовлення»

«Наукова цукерня» Інституту людини Київського університету імені Бориса Грінченка запрошує усіх бажаючих взяти участь у науковій майстерні «Інноваційна професійна практика розвитку абстрактного домовленнєвого мислення дітей із затримкою мовлення» (15 травня, 09:55-11:15,  Інститут людини, проспект Павла Тичини, 17, ауд. 208).

naukova maisternia

Хочете більше знати про потенційні можливості дитини із затримкою розвитку мовлення? Можливо Ви думаєте, що ця дитина буде відставати у розвитку від своїх однолітків?

Приходьте до нас! Ви зрозумієте, як допомогти Вашій дитині, як зробити її і Вас щасливими і радісними!

Наша наукова майстерня дозволить Вам оволодіти методиками розвитку домовленнєвого логічного мислення, основою для активізації формування мовлення.

Модератор: Луцько Катерина Василівна, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри спеціальної психології, корекційної та інклюзивної освіти.

Ведуча: Харченко Дарина, магістр V курсу спеціальності “Корекційна освіта (логопедія)»