Наукова цукерня. Майстер-клас «Розвиток почуття ритму у дітей з особливими освітніми потребами»

«Наукова цукерня» Інституту людини Київського університету імені Бориса Грінченка запрошує усіх бажаючих взяти участь у майстер-класі «Розвиток почуття ритму у дітей з особливими освітніми потребами» (15 травня, 09.55-11.15,  Інститут людини, проспект Павла Тичини, 17, ауд. 312).

Rozvitok

Феномен ритму належить до числа фундаментальних явищ, що входять до складу структури людської свідомості.

Для людини особливого значення набуває почуття ритму як здатність сприймати та відтворювати ритмічні структури. Структурами ритму людина опановує в процесі свого розвитку, що у свою чергу сприяє становленню у неї почуття ритму (ритмічної здібності).

На майстер-класі ви ознайомитеся з певною послідовністю формування почуття ритму, що опосередковує усі види дитячої діяльності. Також познайомитеся із барабанотерапією як корекційно-розвивальноютехнологією навчання та виховання дітей з особливими освітніми потребами.

Модератор: Кібальна Катерина Олександрівна, викладач кафедри спеціальної психології, корекційної та інклюзивної освіти.

Ведучі: Гладченко І.В. кандидат педагогічних наук, старший науковий співробітник Інституту спеціальної педагогіки НАПН України  та тренер з барабанотерапії Василевська Лілія