Наукова цукерня. Жива бібліотека "Історія успіху молодих науковців"

Наукова цукерня Інституту людини Київського університету імені Бориса Грінченка запрошує усіх бажаючих на захід «Жива бібліотека «ІСТОРІЯ УСПІХУ МОЛОДИХ НАУКОВЦІВ»

(15 травня, 11.35-12.55, Інститут людини, проспект Павла Тичини, 17, ауд. 319)

istoriia uspihu 1

Важливим завданням для успішного  навчання студентів у вищій школі є створення такого науково зорієнтованого освітнього середовища, яке було б спрямоване на формування вміння застосовувати набуті знання з різних начальних дисциплін. Для вирішення конкретних науково-дослідних, практичних завдань, необхідно дотримуватися таких основних принципів навчання, заснованого на дослідженнях: як наукова творчість, відкритість, рівність прав, добровільність.

На даному заході студенти Інституту людини спеціальностей «Соціальна робота» та «Соціальна педагогіка» поділяться секретами пошуку наукової проблеми, яка може сферою подальших наукових інтересів, особливостями її дослідження, участі у Всеукраїнських студентських олімпіадах та конкурсах наукових робіт, презентують успішний досвід реалізації наукових доробок.

Знайомтесь, ведучі заходу: Денисюк Олена Миколаївна, доцент кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Інституту людини Київського університету імені Бориса Грінченка, канд. пед. наук, доцент та Тимошенко Наталія Євгенівна, доцент кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Інституту людини Київського університету імені Бориса Грінченка, канд. пед. наук.