Наукова цукерня. Логопедичний турнір «Тьютер-технологія у формуванні логокорекційної компетентності «Міогімнастика»

"Наукова цукерня" Інституту людини Київського університету імені Бориса Грінченка запрошує усіх бажаючих взяти участь у логопедичному турнірі «Тьютер-технологія у формуванні логокорекційної компетентності «Міогімнастика» (15 травня, 11:35 - 12:55, Інститут людини, проспект Павла Тичини, 17, ауд. 331).

phoca thumb l sviato mizhnarodnoho dnia lohopeda 4

Бажаєте змагань і приємних вражень? Хочете мати чарівну посмішку? Тоді Вам до нас!!!

Студенти старших курсів допоможуть Вам оволодіти секретами гарної дикції, правильного дихання, профілактики зморшок і, нарешті, подарують море приємних вражень і незабутніх відчуттів після виконання вправ з міогімнастики. Ви на собі відчуєте вплив цієї чудодійної техніки і зможете позмагатись зі студентами у її виконанні.

Модератор: Бабич Наталія Миколаївна, кандидат педагогічних наук, викладач кафедри спеціальної психології, корекційної та інклюзивної освіти.

Ведучі: Малієнко Олександра,  Донцова Ульяна, магістри V курсу спеціальності «Корекційна освіта (логопедія)».