Наукова цукерня. Жива бібліотека «Секрети професійної діяльності соціального працівника»

«Наукова цукерня» Інституту людини Київського університету імені Бориса Грінченка запрошує всіх бажаючих взяти участь у роботі живої бібліотеки на тему: «Секрети професійної діяльності соціального працівника»

(15 травня, 9.55-11.15, Інститут людини, проспект Павла Тичини, 17, 316 ауд.).

secreti 1

Учасники, які відвідають захід:

дізнаються цікаві факти з професійного життя практикуючих соціальних працівників;

матимуть змогу взяти участь в практичному оволодінні секретами окремих соціально-педагогічних технологій;

ознайомляться з професійним творчим доробком соціальних працівників міста Києва та їх вихованців.

Ведучі заходу:

• Фірсова Ірина Миколаївна – викладач кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Інституту людини, Київського університету імені Бориса Грінченка.
  • Харченко Аліна Олегівна – соціальний педагог дошкільного навчального  закладу (ясла-садок) №795 комбінованого типу Деснянської районної в місті Києві Державної адміністрації.
  • Корнійчук-Боришпол Наталія Сергіївна – соціальний педагог середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Оболонської районної в місті Києві Державної адміністрації.