Наукова цукерня. Майстер-клас «Формування навичок безпечної поведінки дітей»

«Наукова цукерня» Інституту людини Київського університету імені Бориса Грінченка запрошує всіх бажаючих взяти участь майстер-класі «Формування навичок безпечної поведінки дітей»

(15 травня, 11.35-12.55, Інститут людини, проспект Павла Тичини, 17, 204 ауд.)

Цюман

Вже другий рік поспіль в Інституті людини Київського університету імені Бориса Грінченка проходить цікавий захід під назвою «Наукова цукерня», де кожен учасник та відвідувач може «посмакувати» наукові доробки працівників Інституту. Цьогоріч до «Наукової цукерні» приєднався Український фонд «Благополуччя дітей». Спільно із кафедрою загальної, вікової та педагогічної психології буде презентовано нові розробки у сфері соціально-просвітницької діяльності. Запрошуємо усіх бажаючих фахівців, хто прагне вчити дітей захищатись у цьому цікавому, мінливому, але часом небезпечному світі, долучитися до презентації методичних матеріалів з формування навичок безпечної поведінки дітей «Вчимо дитину захищатися» та «Я вмію себе захистити».

Ведуча: Цюман Тетяна Петрівна, к.пед.наук, доцент, доцент кафедри загальної, вікової та педагогічної психології Інстиуту людини Київського університету імені Бориса Грінченка.