Засідання кафедри спеціальної психології, корекційної та інклюзивної освіти 15 березня

15 березня  2017 року об 14.30 відбудеться засідання кафедри

1.     Затвердження обґрунтувань магістерських робіт студентів V курсу спеціальності «Спеціальна освіта (логопедія)».

Відповідальний за організацію студентів: Таран О.П.

Доповідачі: студенти 5 курсу

2.     Про стан підготовки магістерських робіт студентами VI курсу спеціальності «Корекційна освіта (логопедія)»: звіт про результати першого (теоретичного) і другого (констатувального етапу дослідження) розділів.

Доповідачі: студенти 6 курсу

Косянчук А. Д., Поцап Г., Степанюк С. О.

3. Обговорення нової освітньої стратегії з підготовки фахівців спеціальності «Спеціальна освіта (логопедія)»

Доповідачі: викладачі кафедри

4. Затвердження програм випускових екзаменів за освітнім рівнем «Магістр», «Бакалавр».

Доповідач: Мартинчук О.В.

5. Обговорення  нових навчальних планів підготовки фахівців спеціальності «Спеціальна освіта (логопедія)»

Доповідач: Мартинчук О.В.

6. Про стан підготовки курсових робіт студентами 4 курсу.

Доповідачі: студенти 4 курсу

Рознау Ю., Повалінську Н., Палієнко О.,

Фасолю А., Фірову К, Симоновську О.,

Пивоварську І., Войтова В., Немнрова Д.