Тренінг «Підготовка наукової статті до публікації у міжнародному рейтинговому журналі»

Шановні колеги, на численні прохання 3 лютого 2017 року (п`ятниця) Інститут людини Київського університету імені Бориса Грінченка проводить тренінг «Підготовка наукової статті до публікації у міжнародному рейтинговому журналі».
Початок тренінгу о 9.30.
Завершення тренінгу об 11.30 (мах 12.00).
Адреса: м. Київ, проспект Тичини, 17, ауд. 319

У програмі тренінгу заплановано дати відповіді на питання:
Scopus, Web of Science - що це і чому саме ці наукометричні платформи? Якою є типова структура статті до видань цих наукометричиних баз? У чому полягає зміст кожного структурного компоненту статті? Які найтиповіші помилки? На що важливо звернути увагу? Де друкуватися? Як не потрапити до лап шахраїв?

Просимо зареєструватися за посиланням

Було б дуже добре, якщо б учасники прийшли на тренінг із своїми проектами статей. Усі учасники, що зареєструються, отримають невеличке "домашнє завдання" - прочитати принаймні 1 статтю у своїй галузі, що надрукована у виданнях згаданих вище наукометричних баз данних.
Для тих, у кого англійська мова трохи шкутильгає, пропонуємо скористатися прикладом за цим посиланням

Trening