Dulia

2017 – 2021

Рік захисту дисертації

Тема дисертації

Соціальна підтримка недержавними організаціями сімей учасників антитерористичної операції

Місце роботи

Київський столичний університет імені Бориса Грінченка

Старший викладач кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи

Що для Вас означає бути випускницею Київського столичного університету імені Бориса Грінченка?

Дуже пишаюсь тим, що навчалася в такому чудовому університеті. Університет дав мені можливість навчатися у висококваліфікованих фахівців з соціальної роботи; знайти викладачів-однодумців, які допомагають і підтримують мої ідеї та ініціативи, а також допомагають здолати будь-які труднощі та перешкоди; отримати великий багаж професійних знань та вмінь

Що ви вважаєте своїми професійними здобутками в науковій та (чи) практичній діяльності?

Найбільшими моїми професійними здобутками є: успішний захист дисертаційної роботи, здобуття ступеня доктора філософії з галузі знань 23 Соціальна робота за спеціальністю 231 Соціальна робота та викладання на кафедрі соціальної педагогіки та соціальної роботи.

Навчання в аспірантурі та робота над дисертаційним дослідженням дали мені змогу стати фахівцем у сфері соціальної підтримки недержавними організаціями сімей учасників бойових дій; розробити та реалізувати програмно-змістове забезпечення соціальної підтримки сімей учасників бойових дій; бути членом команди проєкту «Створення соціальних центрів для посилення можливостей подолання труднощів та розвитку потенціалу самодопомоги постраждалим від конфлікту людей і громад в України»

Яким чином знання й уміння, здобуті за час навчання в Університеті, вплинули на Ваш професійний розвиток, допомагають в роботі?

Отримані знання та навички використовую під час викладацької діяльності на кафедрі соціальної педагогіки та соціальної роботи, проведення групових та індивідуальних форм роботи для різних груп отримувачів соціальних послуг

Що було для вас найцінніше в освітньому процесі під час навчання в Університеті?

Найціннішим було те, що викладачі постійно прищеплювали нам любов до обраної професії і мотивували нас до професійного зростання

Які soft skills необхідні сучасному соціальному працівнику?

Креативний підхід до вирішення поставлених завдань, ініціативність, лідерські навички, готовність працювати в команді, вміння налагоджувати контакт з отримувачами соціальних послуг

Яким є ваше життєве гасло?

Прагни не до того, щоб добитися успіху, а до того, щоб твоє життя мало сенс

Що таке успіх особисто для Вас?

Успіх для мене – професійне зростання, можливість проявляти себе в тій сфері, яка тебе надихає та приносить задоволення