Valeriivna-Batrak-1

Освітня програма

Соціальна педагогіка

Тема магістерської роботи

Соціально-педагогічна підтримка сімей, в яких виховується особа з інвалідністю, в умовах громадських об’єднань

Місце роботи й посада

Благодійна організація «Благодійний фонд «Карітас Київ», соціальний педагог

Що для Вас означає бути випускницею Київського університету імені Бориса Грінченка?

Надзвичайно рада, що взяла участь в освітній програмі університету імені Бориса Грінченка. Для мене долучитись до спільноти випускників кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи означає передусім отримання досвіду наукової роботи та професійне зростання.

Що Ви вважаєте своїми професійними здобутками в науковій та (чи) практичній діяльності?
Під час навчання мені вдалось структурувати свої знання, ознайомитись із новими методами роботи, отримати практичний досвід впровадження соціально-педагогічних програм.

Яким чином знання й уміння, здобуті за час навчання в Університеті, вплинули на Ваш професійний розвиток, допомагають в роботі?

Під час навчання я змогла структурувати старі й отримати нові знання, доповнити і отримати наукове підґрунтя для своїх практичних навичок.

Які soft skills необхідні сучасному соціальному працівнику?

Вміння працювати в команді, схильність до емпатії, гнучкість, бажання навчатись нового, самоорганізація, самоосвіта, вміння розв’язувати чи уникати конфліктів.

Яким є Ваше життєве гасло?

Шлях у тисячу миль починається з першого кроку.