Засідання деканату 2024 року

Дата: 13.03.2024

Година: 13.00

Аудиторія: 319

• Про аналіз стану роботи з охорони праці, безпеки життєдіяльності, пожежної безпеки у 2023 році (Н. Клішевич)
  • Про затвердження індивідуального графіку студентів ФПСРСО на ІІ семестр 2023/2024 н.р. (Р. Павлюк)
  • Про панування літнього відпочинку за сприяння профспілок Університету (Н. Клішевич, В.Суліцький (запрошений))
  • Різне
  • Про стан підготовки до Дня відкритих дверей ФРСРСО (Н. Клішевич)

Дата: 06.03.2024

Година: 13.00

Аудиторія: 319

• Про зміст заходів від кафедр до Дня відкритих дверей ФПСРСО (завідувачі кафедр, А. Котелевець (запрошений учасник))
  • Про пропускний режим у Університеті (Н. Клішевич)
  • Про підготовку до підсумкової атестації (Р. Павлюк)
  • Про каталог вибіркових дисциплін (Р. Павлюк)
  • Про наукову роботу (І. Музиченко)
  • Різне
  • Про перевірку сторін кафедр на сайті
  • Про практикум з аудіовізуальних ЗМІ та мистецтв

Дата: 14.02.2024

Аудиторія: 319

• Про підсумки проведеного загальноуніверситетського Дня відкритих дверей ( Н. Клішевич)
  • Про планування Дня відкритих дверей ФПСРСО (спільне обговорення)
  • Про проведення зборів трудового колективу ФПСРСО 19 лютого 2024 року (Н.Клішевич)
  • Про організаційні питання функціонування Вченої ради ФПСРСО (Н. Клішевич)
  • Про особливості організації освітнього процесу в другому семестрі 2023-2024 навчального року в змішаному режимі (Р. Павлюк)
  • Про планові акредитації освітніх програм в другому семестрі 2023-2024 навчального року (Н. Клішевич)
  • Про хід оновлення/нових редакцій/нових освітніх програм (Р. Павлюк)
  • Про наповнення каталогу вибіркових дисциплін на 2024-2005 н.р. (Р. Павлюк)
  • Про затвердження Порядку створення електронних навчальних курсів, їх сертифікацію та використання у системі е-навчання Київського столичного університету імені Бориса Грінченка (Н. Клішевич)
  • Про показники Університету у вебометричних рейтингах (Н. Клішевич)
  • Про фінансовий стан Університету (заборгованість оплати за навчання, відрахування здобувачів освіти, спеціальний фонд та його використання, додаткові освітні послуги) (Н.Клішевич)
  • Про допомогу Збройним Силам України
  • Про корпоративний захід 21.02.2024 (Н. Клішевич)
  • Різне
  • Робота зі студентами під час канікул
  • Про листки непрацездатності

Дата: 24.01.2024

Аудиторія: 319

• Про організаційно-реєстраційні заходи щодо створення Київського столичного університету імені Бориса Грінченка (Н. Клішевич)
  • Про підсумки проведення зборів трудового колективу (Н. Клішевич)
  • Про проміжні результати сесії студентів заочної форми навчання (Н. Клішевич, завідувачі кафедр)
  • Про проведення методичного марафону для наукових, науково-педагогічних та педагогічних працівників (Н. Клішевич)
  • Про організацію загальноуніверситетського Дня відкритих дверей (І. Музиченко, Н. Клішевич)

Дата: 10.01.2024

Аудиторія: 319

• Про проведення зборів трудового колективу Факультету (Н.Клішевич)
  • Про формат проведення сесії студентів ЗФН (спільне обговорення)
  • Про оновлення освітніх програм, відповідно до змін стандартів вищої освіти (Р. Павлюк)
  • Про нові редакції освітніх програм 053 «Психологія» (бакалавр, магістр) (Н. Клішевич, Р.Павлюк)
  • Про навчання з техніки безпеки (Н. Клішевич)
  • Про проведення засідань кафедр у січні (Н.Клішевич)
  • Про проведення І туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із соціальної та економічної інклюзії (Н.Клішевич, І.Музиченко)
  • Про результати опитування «Викладач очима студентів»
  • Про аналіз результатів Рейтингу прозорості структурних підрозділів Університету Грінченка у грудні 2023 року (Н.Клішевич)