ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності

«Теоретична та прикладна психологія»

Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України від 9.12.2016 №1495 «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2016/2017 навчальному році» на базі ДВНЗ «Переяслав-Хмельницькийдержавний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» з 4 по 7 квітня 2017 р. проходивІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Теоретична та прикладна психологія». В ньому брали участь і студенти Інституту людини Київського університету ім. Бориса Грінченка, переможці І етапу Всеукраїнської студентської олімпіадиз напряму «Психологія».

12 04 2  12 04 3

За результатами ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Теоретична та прикладна психологія» студент ІV курсу Інституту людиниПаламарчук Михайло Євгенійович зайняв ІV місце. Відповідальна за підготовку студентів до Всеукраїнської студентської олімпіади по кафедрі загальної, вікової та педагогічної психології – старший викладач кафедри, кандидат психологічних наук Ткачишина Оксана Романівна. Кафедра загальної, вікової та педагогічної психології щиро вітає Паламарчука Михайла з отриманим результатом та бажає подальших наукових і творчих здобутків!

hramota Palamarchuk 1