proekt menedjment1

17 лютого 2017 року у Київському університеті імені Бориса Грінченка відбувся майстер-клас «Проект наукового дослідження: від задуму до висвітлення результатів у виданнях наукометричних баз Web of Science, Scopus».

proekt menedjment2

Спікером виступила Андреєва Тетяна Іллівна, кандидат медичних наук; редактор міжнародного рецензованого журналу “Tobacco Control and Public Health in Eastern Europe”; викладач Школи охорони здоров’я Університету імені Бабеша-Бойяї (м. Клуж-Напока, Румунія); консультант міжнародних проектів ООН, Світового Банку, Всесвітньої організації охорони здоров’я, ЮНІСЕФ, американських університетів.

proekt menedjment5

Співробіники університету ознайомились з дизайном наукових досліджень, структурними компонентами проекту наукового дослідження, особливостями поширення результатів наукових досліджень у виданнях наукометричних баз Web of Science та Scopus тощо.

proekt menedjment14

Надана інформація була надзвичайно цінною, вже практично застосовується слухачами та натхненно спонукає до подальших наукових розвідок.

Щиро вдячні Андреєвій Тетяні Іллівні та організаторам заходу!