18 квітня 2022 року студенти спеціальності 016 Спеціальна освіта взяли участь у зустрічі на тему: «Як зібратися і написати дипломну чи курсову роботу, коли йде війна?», яка була організована у межах проєкту промоції академічної доброчесності в Українському католицькому університеті.

18.0422

18.04.22

Спікери: колеги з кафедри психології та психотерапії і кафедри соціології Українського католицького університету Анастасія Широка та Данило Судин поділилися цікавим досвідом, надали поради щодо того, як студентам знайти в собі сили та зібратись, щоб написати наукову роботу, як організувати процес написання роботи під час війни, а головне – як тримати освітній фронт та не піддаватися паніці.

18.04.2022

Поділилися лайфхаками, якими варто користуватися під час написання курсової та магістерської роботи.

1804.22

Щиро дякуємо спікерам та координатору зустрічі Ірині Підгородецькій за можливість доєднатися до такого змістовного, цікавого та актуального заходу!