Дотримання корпоративної культури Університету викладачами кафедри спеціальної та інклюзивної освіти та студентами спеціальності «Спеціальна» освіта – невід’ємна складова навчання в Інституті людини. Академічна доброчесність не просто сукупність етичних принципів, якими мають керуватись усі учасники освітнього процесу. Академічна доброчесність – це також і зобов’язання студентів та викладачів щодо дотримання та впровадження цих принципів під час навчання, викладання та проведення наукової діяльності. Тому для забезпечення довіри до результатів навчання та наукових досягнень традиційно відбувається підписання зі студентами 1 курсів Декларації про академічну доброчесність.

ЛОГб 1 21 декл

24 січня 2022 року студенти 1 курсу першого (бакалаврського) рівня освіти, які навчаються на освітній програм «Логопедія» були ознайомлені із засадами дотримання норм академічної доброчесності під час навчання, про зобов’язання та усвідомлення відповідальності за порушення етичних принципів.

ЛОГб 1 21 деклар