13 січня 2022 року Мартинчук Олена Валеріївна, завідувач кафедри спеціальної та інклюзивної освіти; Бабич Наталія Миколаївна, доцент кафедри спеціальної та інклюзивної освіти, гарант освітньо-професійної програми «Логопедія»  першого (бакалаврського) рівня вищої освіти; Таран Оксана Петрівна, координатор наукової діяльності студентів спеціальності 016 Спеціальна освіта відвідали вебінар щодо перевірки курсових робіт на плагіат, який був організований Тетяною Сергієвною Опришко, директором Університетської бібліотеки для співробітників ЗВО.

13

У межах вебінару було всебічно розкрито можливості роботи з системою StrikePlagiarism, висвітлено питання сутності плагіату та коефіцієнтів подібності, окреслено роль викладача в оцінюванні звіту подібності наукових робіт студента. Проректором з науково-методичної та навчальної роботи Жильцовим Олексієм Борисовичем було докладно охарактеризовано проблемні моменти аналізу робіт на плагіат та підкреслено актуальність дотримання академічної доброчесності як базового принципу університету.
13.01.22