25 листопада 2021р. пройшла гостьова лекція “Робота логопеда в медичній установі”  зі Стасом Беляком, клінічним логопедом неврологічного відділення медичного центру Добробут (м. Київ) для студентів 6 курсу спеціальності “Спеціальна освіта (Логопедія)”. Живе та невимушене спілкування із нашим випускником 2017 року дало змогу дізнатись, як працює логопеді над відновленням мовлення дорослих. Нові знання, поняття, технології та процеси. Багато невідомого й відомого одночасно. Студенти мали змогу поставити свої питання та на реальному прикладі переконатись, що професія логопеда стає затребуваною не тільки  в освіті, а й у медичній сфері.

беляк1

Дякуємо Стасу за цікаву та корисну інформацію і бажаємо подальшого професійного зростання!