28 квітня 2021 р. у межах дисципліни «Оздоровчі технології та методики виховання дітей з тяжкими порушеннями мовлення» студенти 2-го курсу спеціальності 016 Спеціальна освіта мали змогу прослухати лекцію «Ерготерапія як напрям професійної допомоги особам з функціональними обмеженнями», яку підготували Ольга Мангушева – магістр ерготерапії University of Indianapolis (США), голова правління Українського товариства ерготерапевтів, спільно з Теятною Вікторівною скрипник – професором кафедри спеціальної та інклюзивної освіти.

На ФБ 1

Пані Ольга презентувала надзвичайно насичену змістом, ідеями, практичними здобутками інформацію, яка стосувалася змісту професійної діяльності ерготерапевта, як:

1)     експерта із заняттєвої терапії, що охоплює активність повсякденного життя, гру, дозвілля, освіту, соціальну активність та ін.;

2)     фахівця у системі раннього втручання;

3)     фахівця у медичній галузі та реабілітації.

Особливо цікавою для студентів – майбутніх вчителів-логопедів була інформація по співпрацю ерготерапевтів та мовленнєвих терапевтів, адже лекторка наголосила на спільних і відмінних сферах відповідальності цих фахівців, а також на  та змісті їхньої ефективної співпраці. Студенти охоче долучалися до взаємодії; задавали питання (де вчитися на ерготерапевта; чи є ерготерапевт окремою посадою; який матеріал використовувала пані Ольга при виготовленні допоміжних засобів та ін.); брали участь у діалозі.