1 квітня у межах проходження навчальної онлайн практики студентами 1 курсу відбулась зустріч із Катериною Агаповою, логопедом, терапевтом методу Томатіс, наставником та супервізором починаючих логопедів Центру A.KID "Tomatis Kiev", а також випускницею нашої магістерської програми 016.01 Логопедія Київського університету імені Бориса Грінченка. Пані Катерина презентувала напрямки роботи центру, розповіла про команду фахівців, які надають послуги в межах функціонування центру, розкрила родзинки і особливості використання методу Томатіс у психолого-педагогічному супроводі дітей з особливими освітніми потребами.

Tomatis Kiev

Окремим полем діалогу з пані Катериною стало обговорення компетентностей, якими має володіти майбутній логопед для успішної реалізації в обраній професії. Щиро вдячні Катерині за її бажання ділитись досвідом та знаннями із нашими першачками.

Tomatis Kiev1 min

Tomatis Kiev2 min

Сподіваємось на плідну співпрацю! До нових зустрічей!