Чудово, коли викладач - це практик і роботодавець!
     22 грудня студенти другого (магістерського) рівня спеціальності 016 Спеціальна освіта у межах дисципліни "Менеджмент спеціальної та інклюзивної освіти: Планування та організація логопедичної роботи", яку викладає Тищенко Людмила Анатоліївна, кандидатка педагогічних наук, директорка Дошкільного навчального закладу (ясла - садок) #9 комбінованого типу організувала інтерактивну зустріч із логопедом закладу - Павленко Галиною Євгенівною. Вона поділилася реаліями планування і організації логопедичної роботи та поділилася лайфхаками ведення документообігу.
     Здобувачі вищої освіти дізналися: про методичну роботу вчителя логопеда, якими компетентностями він має володіти при прийомі на роботу;
- про практичні поради щодо написання резюме;
- про ведення документації логопедом;
- про систему та алгоритм зарахування у дошкільний навчальний заклад.
Дякуємо Вам за важливу та корисну інформацію!